Sinop Video,Sinop Resimler,Sinop Tarihi,Sinop Türküleri,Sinop Belediyesi,Sinop Haberler,Sinop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sinop Video,Sinop Resimler,Sinop Tarihi,Sinop Türküleri,Sinop Belediyesi,Sinop Haberler,Sinop

Sinop Video,Sinop Resimler,Sinop Tarihi,Sinop Türküleri,Sinop Belediyesi,Sinop Haberler,Sinop Gelenekleri,Sinop Spor,Yurttan Haberler,Dünydan Haber,Ekonomi Haber,Magazin Haber,Spor Haberler,Kültür - Sanat,Yaşam - Sağlık,İslam Video,Belgesel Video,

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sinop Forum
Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle - Üye olunuz

Üye olunuz

Ziyaretçi Defteri

Sinop Video

Sinop Sohbet Giriş !

Sinop Türküleri dinle !

Sinop Resimler

Sinop Tarihi

Sinop Türküleri

Sinop Belediyesi

Sinop Haberler

Sinop Gelenekleri

Sinop Spor

Türkeli Tarihi

Ayancık Tarihi

Helaldı Tarihi

Gerze Tarihi

Saraydüzü Tarihi

Boyabat Tarihi

Dikmen Tarihi

Durağan Tarihi

Erfelek Tarihi

Üye olunuz

En son konular
» site ekle hit kazan, site ekle, toplist, link ekle, siteni ekle, bedava site ekle,
Aşk kapıyı çalınca Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 7:12 am tarafından KยSยгSยZ

» Sinop chat Sohbet odası sizlerle, sinop chat, sinop sohbet, karadeniz sohbet,
Aşk kapıyı çalınca Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 12:03 am tarafından KยSยгSยZ

» Sinop,Saraydüzü,Dikmen,Boyabat,Durağan,Gerze,Ayancık,Türkeli, Sinop forum sitesi, sinop video, sinop resimleri, sinop haberleri, sinop yemekleri, sinop tarihi, sinop polis karakolu, sinop jandarma, sinop türküleri,
Aşk kapıyı çalınca Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 7:50 pm tarafından KยSยгSยZ

» www.sinop.forumdizini.net Açılmıştır ! sinop türkeli
Aşk kapıyı çalınca Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 5:15 am tarafından KยSยгSยZ

» 100 lerce a$k sözleri , seç beyen al =D
Aşk kapıyı çalınca Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 12:38 am tarafından KยSยгSยZ

» Aslmmmmmmm =p
Aşk kapıyı çalınca Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 11:33 pm tarafından turkishstyle31

» Anlamlı Sözler 2009 MeKanCı
Aşk kapıyı çalınca Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 1:07 am tarafından TanImsIz

» En Güzel Sms Sözleri - Yepyeni Hazir Mesajlar 2009
Aşk kapıyı çalınca Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 1:04 am tarafından TanImsIz

» Doğum Günü Hazır / SMS Mesajları
Aşk kapıyı çalınca Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 1:01 am tarafından TanImsIz

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde M € K A N C I adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Sinop Video,Sinop Resimler,Sinop Tarihi,Sinop Türküleri,Sinop Belediyesi,Sinop Haberler,Sinop adresi saklayın ve paylaşın
Sinop Forum
Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle - Üye olunuz

Üye olunuz

Ziyaretçi Defteri

Sinop Video

Sinop Sohbet Giriş !

Sinop Türküleri dinle !

Sinop Resimler

Sinop Tarihi

Sinop Türküleri

Sinop Belediyesi

Sinop Haberler

Sinop Gelenekleri

Sinop Spor

Türkeli Tarihi

Ayancık Tarihi

Helaldı Tarihi

Gerze Tarihi

Saraydüzü Tarihi

Boyabat Tarihi

Dikmen Tarihi

Durağan Tarihi

Erfelek Tarihi

Üye olunuz

ForumS
Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle -Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle -Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle -Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle -Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle -ayancıksinop Melankolia-forum-sitesi

Melankolia-forum-sitesi

Samet Özkan web sitesi
şiir
Samet Özkan
şair samet

Aşk kapıyı çalınca

YazarMesaj
PatRoN
GeneraL üye
GeneraL üye
PatRoN

Aşk kapıyı çalınca Empty
MesajKonu: Aşk kapıyı çalınca   Aşk kapıyı çalınca Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:04 pm

Aşk hikayeleri, yaşanmış aşk hikayeleri, güzel aşk hikayeleri
07 Nisan 2009 Yazan* akuma | Kategori* Aşk Hikayeleri

Mahice.Com Yaşanmış aŞk Hikayeleri Listelemesi..

Süper Bir aŞk Hikayesi

Bir kız ve bir delikanlı,bir motorsikletin üzerinde (180 km )hızla
gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor;

Kız : Lütfen yavaşla,ben korkuyorum
Delikanlı : Hayır,bak ne kadar eğlenceli
Kız : Lütfen,lütfen,çok korkuyorum
Delikanlı : Peki,beni sevdiğini söyle
Kız : Seni çok seviyorum,lütfen yavaşla
Delikanlı : Şimdi de bana sıkıca sarıl
Kız delikanlıya sıkıca sarılır
Delikanlı : Şapkamı alıp,kendine takar mısın? Başımı çok sıktı.
Ertesi gün gazetelerde şöyle bir haber çıktı: Motorsiklet kazası;
Motorsiklet,fren arızası nedeniyle,bir binaya çarptı.Üzerindeki 2
kişiden sadece biri kurtuldu.Gerçek ise şöyleydi;Yolun
yarısında,delikanlı frenlerin bozulduğunu anlamış ama bunu kıza
belli etmek istememişti.Bunun yerine,kızdan kendisini sevdiğini
söylemesini istemiş ve kendisine son defa sarılmasını
istemişti.Sonra da kendi ölümü pahasına,kızın başlığı takmasını ve
hayatta kalmasını sağlamıştı.
İŞTE GERÇEK AŞKIN ANLAMI DA BUYDU

Aşk Kapıyı Çalınca

Hep özlediğim, beklediğim aşkın böyle aniden kapımı çalıvereceğini, izin almadan yüreğimde bir köşeye yerleşeceğini hiç düşünmememiştim. Göz göze geldiğimiz anda. Başımdan aşağıya buzlu su dökülmüş gibi hissettim.

Bakışları içimi titretti, bilmediğim, tanımadığım bir dünyanın kapıları açılıverdi önümde… Kimde, neydi, hangi sınıfta öğrenciydi, daha önce onu görmemiştim. Bütün gün bu sorularla boğuştum. İlk şoku atlatıp kendime geldiğimde okulda onu aramaya başladım. Gerçeği öğrenmem hiç zor olmadı tabii ki! Suratıma tokat gibi çarpan gerçeği…
O okulumuzda yeni görev yapmaya başlamış bir öğretmendi çok genç olduğu için öğrencilerden ayırt etmek mümkün değildi. Böyle şeyler yalnız filmler de olur sanırdım. Oysa ben sırılsıklam aşık olmuştum. Gözleri başımı döndürecek kadar güzel olan yalnızca adını ve öğretmen olduğunu bildiğim biri, kısacık bir zamanda hayatımı değiştirivermişti.

Ona aşık olmam benim suçum muydu? İnsan hesap kitap yaparak aşık olmazdı ki? Tamam itiraf etmeliyim, ben pek normal biri değilim. Başkalarına göre farklı yanlarım çok., özellikle de aşk söz konusuysa hiçbir zaman sıradan biri olmadım ama bu kez tamamen kaderdi. Sonunda ona söylemeye karar verdim. Madem aşık olacak kadar cesaretliydim, söyleyecek kadar da cesaretli olmalıydım.

Söyledim. Şaşkınlığımı ifade edecek sözleri şu an ben bulamıyorum. Düşün bir kez, çat kapı bir öğrenci geliyor ve ‘’ ben sizi gördüğüm ilk andan beri seviyorum’’ diyor. Ne hissedersiniz bilemem ancak o bana karşı çok olgun, anlayışlı davrandı. Yaptığım çocukluklarla hayatını cehenneme çevirdiğim halde sevgiyle yaklaştı.. incitmemek için çok uğraş verdiğini şimdi anlıyorum oysa o zamanlar çok incitmiştim. Bir gün bana hak vereceksin demişti evet onu anlıyorum ve hak veriyorum. En doğrusunu yaptı. Zaman belki çılgın aşkımı bitirdi. Ama ona olan saygım ve sevgim sonsuza kadar sürecek.

Aşk kapıyı çalınca
1 sayfadaki 1 sayfası