Sinop Video,Sinop Resimler,Sinop Tarihi,Sinop Türküleri,Sinop Belediyesi,Sinop Haberler,Sinop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sinop Video,Sinop Resimler,Sinop Tarihi,Sinop Türküleri,Sinop Belediyesi,Sinop Haberler,Sinop

Sinop Video,Sinop Resimler,Sinop Tarihi,Sinop Türküleri,Sinop Belediyesi,Sinop Haberler,Sinop Gelenekleri,Sinop Spor,Yurttan Haberler,Dünydan Haber,Ekonomi Haber,Magazin Haber,Spor Haberler,Kültür - Sanat,Yaşam - Sağlık,İslam Video,Belgesel Video,

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sinop Forum
Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle - Üye olunuz

Üye olunuz

Ziyaretçi Defteri

Sinop Video

Sinop Sohbet Giriş !

Sinop Türküleri dinle !

Sinop Resimler

Sinop Tarihi

Sinop Türküleri

Sinop Belediyesi

Sinop Haberler

Sinop Gelenekleri

Sinop Spor

Türkeli Tarihi

Ayancık Tarihi

Helaldı Tarihi

Gerze Tarihi

Saraydüzü Tarihi

Boyabat Tarihi

Dikmen Tarihi

Durağan Tarihi

Erfelek Tarihi

Üye olunuz

En son konular
» site ekle hit kazan, site ekle, toplist, link ekle, siteni ekle, bedava site ekle,
aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş.... 6 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 7:12 am tarafından KยSยгSยZ

» Sinop chat Sohbet odası sizlerle, sinop chat, sinop sohbet, karadeniz sohbet,
aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş.... 6 Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 12:03 am tarafından KยSยгSยZ

» Sinop,Saraydüzü,Dikmen,Boyabat,Durağan,Gerze,Ayancık,Türkeli, Sinop forum sitesi, sinop video, sinop resimleri, sinop haberleri, sinop yemekleri, sinop tarihi, sinop polis karakolu, sinop jandarma, sinop türküleri,
aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş.... 6 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 7:50 pm tarafından KยSยгSยZ

» www.sinop.forumdizini.net Açılmıştır ! sinop türkeli
aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş.... 6 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 5:15 am tarafından KยSยгSยZ

» 100 lerce a$k sözleri , seç beyen al =D
aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş.... 6 Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 12:38 am tarafından KยSยгSยZ

» Aslmmmmmmm =p
aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş.... 6 Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 11:33 pm tarafından turkishstyle31

» Anlamlı Sözler 2009 MeKanCı
aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş.... 6 Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 1:07 am tarafından TanImsIz

» En Güzel Sms Sözleri - Yepyeni Hazir Mesajlar 2009
aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş.... 6 Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 1:04 am tarafından TanImsIz

» Doğum Günü Hazır / SMS Mesajları
aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş.... 6 Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 1:01 am tarafından TanImsIz

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde M € K A N C I adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Sinop Video,Sinop Resimler,Sinop Tarihi,Sinop Türküleri,Sinop Belediyesi,Sinop Haberler,Sinop adresi saklayın ve paylaşın
Sinop Forum
Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle - Üye olunuz

Üye olunuz

Ziyaretçi Defteri

Sinop Video

Sinop Sohbet Giriş !

Sinop Türküleri dinle !

Sinop Resimler

Sinop Tarihi

Sinop Türküleri

Sinop Belediyesi

Sinop Haberler

Sinop Gelenekleri

Sinop Spor

Türkeli Tarihi

Ayancık Tarihi

Helaldı Tarihi

Gerze Tarihi

Saraydüzü Tarihi

Boyabat Tarihi

Dikmen Tarihi

Durağan Tarihi

Erfelek Tarihi

Üye olunuz

ForumS
Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle -Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle -Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle -Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle -Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle -ayancıksinop Melankolia-forum-sitesi

Melankolia-forum-sitesi

Samet Özkan web sitesi
şiir
Samet Özkan
şair samet

aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş.... 6

YazarMesaj
KยSยгSยZ
Site Sahibi & Kurucusu
Site Sahibi & Kurucusu
KยSยгSยZ

aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş.... 6 Empty
MesajKonu: aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş.... 6   aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş.... 6 Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 1:37 pm

501 - ask, nerede ve ne zaman mutluluk verdigini, nerede ve ne zaman aci verdigini bir turlu anlayamamaktir. sevgiliyi yasamak, mutlu etmek, aci vermek vb. dir ask... yani asiklik deliliktir.
502 - ask, sevdigin kisiye hayatini vermek ve sonsuza kadar ona guvenmek, gözlerine bakip kayip olmak.
503 - ask, sevmeyi bilene cennet bilmeyene cehennemdir
504 - ask,acıyla mutluluğu birarada yaşamaktır...
505 - ask,anlatılamaz degıldır baksana herkez anlatmıs ask gorecelıdır kısıye gore degısır ve yasanır
506 - ask,cok renkli bir cicektir ancak korkunc ucurumlarin kiyisindan yetisir .!!!
507 - ask,gida su oksijendir.kisacasi yasamin ta kendisi.
508 - ask,her güne yeni umutlarla uyanmanın ve sıkıntılı günleri bir an olsun unutabilmektir...
509 - ask,hiçbirseye aldırış etmeden gönlünce yaşamaktır.
510 - ask,iki kişinin tek kişi hale gelmesidir...
511 - ask,insanin karsisindakini idealine tipatip uymasada her yonuyle kabul etmesi demektir..
512 - ask,kışilıgınden ödün vermektir...
513 - ask,onsuz kendini boslukta hissetmektir
514 - ask,ortadan ikiye ayrilmaktir,diger parcanin yani sevdiginin her duygusal halinin seni direk ve ömurboyu etkilemesidir.
515 - ask,sıcak kumlardan soğuk sulara dalmaktır.
516 - ask,ya ask diye birsey yoktur,yada simdiye kadar ben raslamadim,böyle ölume deger bir ask gôremdim ben,ask insanlari uydurmasidir bence,ask diye birsey yoktur
517 - ask. beni kalbinle sev dudağınla değil beni sarhoş et içkinle değil aşk budur
518 - ask... kendini kaybetmektir
519 - ask...... tutsaklıktır.. büyük bir .. heycandır askk gercekten vardır bunu benim gibi asık olan bilir arkadas karsılıksız ask yasayan insanın hic bir sucu yoktury???????????
520 - ask...kalplerde hem dogmak hemde olmekdir..!
521 - ask...karsindakini bulunmaz hint kumasi sanmaklaa onu elde etmek icin cabalamak arasinda gecen zamandir..vee cok kisa sürer bu zaman...
522 - ask.insanın yasamaya ayırdığı zamanın acımasızca tüketilmesidir
523 - ask; bahar'imdir.onun yanindayken bile onu özlemek, onunla soluk almak, onunla yiyip icmek ve ayrilali aylar olsada onun icin gözyasi dökmekdir.
524 - ask; 'ben'ı bırakıp, 'sen'dıyebılmektır her halukarda...
525 - ask; bir baskasini yureginde onemseme istegidir.
526 - ask; bir ömür senle yatan senle kalkan coook büyük bir duygudur.ama herkes bu duyguyu yasayamayabilir. sahsen ben bu olayı yasadım yani aşk'ı.
527 - ask; gözümde gözyasi,kalbimde yaradir...!!!
528 - ask; kalbinde gizli bir yaradir, acisiyla tatlisiyla sana dermedir
529 - ask; nereye baksan onu görmek, ne işitsen onu duymak, nereye gitsen onunla olmaktır.
530 - ask; recetesi ve ilaci olmayan bir hastaliktir. tek ilaci sevgilidir, ona sahip olmakta her hastanin harci degildir.
531 - ask; sevgilin yanında olmasa bıle onu yanında hıssetmek, yanındaymıs gıbı ona sadık kalmak, ve sevgılıye hep baglılık duymaktır.
532 - ask; yeryüzünde ki bütün güzellikleri onun icin allah´tan dilemek ve gelmeyecegini bile bile beklemektir...
533 - ask;diyardan diyara koşan ceylandır.bu ceylanın adı demettir.demetsiz bir diyar tenesırden ibarettir.kısaca bu cumlelere izin veriyosa gönlüm aşkı bulmuştur demek.
534 - ask;hayatta yasanabilecek en güzelve en büyük tatlı bela dır.seni cok seviyorum
535 - ask;insanin taaa derininde yasayan bisey dir!!! bagzen aci verir bagzen mutluluk bagzen huzur bagzende hasret cektirir!!!
536 - ask;karsındaki olmaktır..her zaman o olmaktır.. başka birşey yapamamaktır..daha fazlasının hiçbir zaman yetmemesidir..bu nedenle askı yasayan yok gibi..sözün kısası ask vardır yasayan yoktur
537 - ask;mutluluk,sevinc,aci,hasret,tatli,aci,güzel,cirkin.....ask hayat demek.....asksiz dünya bedensiz insana benzer
538 - ask;onu gorunce elındekı cok degerlı krıstal vazoyu yere dusurmektır...
539 - ask;sacak altina siginmis bir sercenin kar taneleri arasinda ucusan tek bir beyaz tuyunu gorebilmektir
540 - ask;sevdıgın ıcın her ne zaman olursa olsun ölümü bıle dahı göze almaktır
541 - ask;sevgıyı olusturan yasanmasını ve degerını bılen vazgecılmez bır tutkudur...
542 - ask;yepyeni kalabilen eski bir masaldir...
543 - ask? ...budur,yani kimsenin bilemeyecegi bisey, askin icindekiler ise
544 - ask? hersey hayat
545 - aska hic inanmayin arkadaslar
546 - askı hiç tatmadım kı nasıl anlatayım.
547 - askı sadece evlenınceye kadar yasayayabılır ınsanlar evlendıkden sonra ımkansız yasayamaz bıter askı yasamak ısteyenlere evlenmeden yasa
548 - askı sadece seven hizetebilir.askı seven ve terkedılen daha da derinden bilmekdedir.
549 - askı tanıyan yasayan ıkıncı bırdunya yasıyor
550 - askı tarıf etmek zordur herkesın ask anlayısı farklıdır... ask benlıgı saran tek duygu;bazen acı bazen mutluluktur ask...sevmeyı ögerten ama unutmayı ögretmeyendır ask!!!!!
551 - askı tarif edemem ki .. o sadece onunla olunca çok harika , onsuz olunca acayip saçmalamaktır...
552 - askın gızemı desıfre edılemedıgı ıcın yuz yıllardır cazıbesını koruyor.
553 - askın gözü kördur ve yanında çılgınlık vardır
554 - askın tarıfı olmaz.....
555 - askınsanı genc yasta olduren katıldır ask sevı lene gurur sevıpte sevılmeyene olumdur serserı
556 - aski bilen birileri varsa bana anlatsinlar duydugum kadariyla mezara girmek gibi birseymis...
557 - aski herkese tavsiye ederim....
558 - aski yasadigimizi düsünürüz ama yasadigimiz ask degildir, aska ulasmak cok zordur.herhalde kimse kimsenin askina layik degildir...
559 - aski yasamak cok baska peki tek tarafli seversen ne olur sonu olmayan bir ask.ama inaniyorum ki bir gün benim farkima varicaksin ama cok gec olicak.
560 - askimi? o uc harflık seyı sevenlere sormalı bence
561 - askin ne oldugunu dunyada en buyuk bilim adamlari bile bulamamis askin bazisi tatli bazisi ise aci onun icin ne kadar aski anlatmaya calissakta boooss
562 - askin ne oldugunu simdiye kadar kimse cikaramamistir.cünkü ask bilinmez biryes
563 - askin tarifi yoktur yasanilir,......
564 - askkk sade ve sadece heyecandır
565 - askm1 one ya valla ben bilmiyorum ama bilmemek ay1p degil ögrenmemek ay1p elbet birgün ögrenirim
566 - askmı? ask sevmek sevılmek güvenmek güvenılmek saymak sayılmak ıstemek ıstenmek
567 - askmi tam olarak bende bilmiyorum ama ogrenkem isterim eger ask varsa bu gunyada.kolay gelsin asik olan insanlara?????
568 - askmi??? paylastikca cogalan tek seyin ask ve sevgi oldugunu unutmayin ve sevginizi daima cogaltin!!!!
569 - -ask-ne-mi?... büyük bir yalan... sonunda sadece umutla kalabiliyorsun... aciyla tek basindasin tek aciyla...
570 - asla anlatilmayacak hikayedir
571 - asla varolmayandır...
572 - aslında aşkın tanımının tam olarak yapılabilecegine inanmıorm(nekadar klasik bi cewap ama
573 - aslında bazen dünyanın en güzel şeyi olup bazende dünyanın en berbat duygusudur.ama çooooooook ama çooooook süper bişeydir
574 - aslında tarifi herkesçe değişiktir.aşk sewginin bağlarının kuwwetlenmişidir.o kişiye öylesine bağlanırsın ki sanki onsuz hayat yokmuş gibi gelir kişiye.(aynı bana olduğu gibi)
575 - asssk ıgrenc bırseydır sen seversın o sevmez
576 - aşık allah nimetlerindendir emanettir aşk tarifi olmayan tatlıdır tarifi bende 1 tutam sevgi 1 tutam anlayış 1 tutam hasret 1 tutam özlem hepsini karıştır^^aşk^^
577 - aşık insanın kalbindeki duygular gözlerine ve yüzüne yansır. gerçekten aşık olan insan hiç olmadığı kadar güzelleşir.
578 - aşık olanın anlayacağı bir şeydir
579 - aşık oldugun kişide yok olmaktır !!! veyine ,,onda'' var olmaktır !!!
580 - aşık olduğum zaman kendimi kötü hissediyorum miğde bulantısı gibi bişey olsa gerek
581 - aşık olduğun kişinin seni sevmediğini bile bile ona ölesiye tapmaktır
582 - aşık olduğunuzda anlarsınız...
583 - aşık olmak ilk başlarda güzeldir,sonra beraber olursunuz,elde ettiğiniz zaman aşk biter.sonra sevgi başlar.sonra ayrılık.sonra da dayanılmaz bir acı....(şu an benim çektiğim gibi)
584 - aşık olmak iyi hoştur ama cogu zaman karsılıksız oldugu için insanı icinden yakar
585 - aşık olmalısn ama ona cok deger verirsen ya kendini maf edersin yada onu
586 - aşık olunca hiç bir şeyi görmemektir
587 - aşk hayatı bir ucundan görmek
588 - aşk iki kişinin gerçekten ve tertemiz duygulara sahip olup bir ömür boyu süren kalbin özlemi hasreti sevgisi kısaca kalbin romanıdır.
589 - aşk pek fazla birşey degüldir.yani aşk avareliktir
590 - aşk sevdigin kişiye acı çektirmek benim gibi
591 - aşk sevdiğin insanı gördügünde vucudunun ucundaki tüğün den alıp tırnak ucuna kadar hissettiğin duygu
592 - aşk seveceğin kişiyle yaşayacağın aklına gelen herşey iyi veya kötü ama aşksız yaşanmaz ah aşkım ah seni çok seviyorum crazy gırl
593 - aşk şeydir ııııı neydi yav aşk şey dir şey he işte ondan anlıyana davul zurna hesabı
594 - aşk "o"dur.
595 - aşk (o=nda kaybolmaktır.onu görünce kalbin tatlı tatlı atışıdır
596 - aşk , aynı anda hem ağlamak hem de gülmektir aynı anda hem yıkılmak hem de dimdik ayakta durmaktır yani aşk imkansıza ulaşmaktır ...
597 - aşk , uğrunda yerküreyi dahi kollarının üzerinde taşıyabilme gücünü hissetmektir.
598 - aşk ,iki kişi arasında veya tek taraflısevgi ve vazgeçilmez bir şeydir.
599 - aşk ..... gibi güzel bir kıza açılabilmek ve onun yanında olabilmektir.
600 - 'aşk' ; baharım gelmezse ve gözyaşlarım türbelere takılırda akmaz ise bilki ben aşkıma doymamış bie yerdeyim...
https://mekanci.yetkin-forum.com

aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş.... 6
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş....11
» aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş....1
» aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş.... 2
» aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş.... 3
» aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş.... 4