Sinop Video,Sinop Resimler,Sinop Tarihi,Sinop Türküleri,Sinop Belediyesi,Sinop Haberler,Sinop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sinop Video,Sinop Resimler,Sinop Tarihi,Sinop Türküleri,Sinop Belediyesi,Sinop Haberler,Sinop

Sinop Video,Sinop Resimler,Sinop Tarihi,Sinop Türküleri,Sinop Belediyesi,Sinop Haberler,Sinop Gelenekleri,Sinop Spor,Yurttan Haberler,Dünydan Haber,Ekonomi Haber,Magazin Haber,Spor Haberler,Kültür - Sanat,Yaşam - Sağlık,İslam Video,Belgesel Video,

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sinop Forum
Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle - Üye olunuz

Üye olunuz

Ziyaretçi Defteri

Sinop Video

Sinop Sohbet Giriş !

Sinop Türküleri dinle !

Sinop Resimler

Sinop Tarihi

Sinop Türküleri

Sinop Belediyesi

Sinop Haberler

Sinop Gelenekleri

Sinop Spor

Türkeli Tarihi

Ayancık Tarihi

Helaldı Tarihi

Gerze Tarihi

Saraydüzü Tarihi

Boyabat Tarihi

Dikmen Tarihi

Durağan Tarihi

Erfelek Tarihi

Üye olunuz

En son konular
» site ekle hit kazan, site ekle, toplist, link ekle, siteni ekle, bedava site ekle,
aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş....8 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 7:12 am tarafından KยSยгSยZ

» Sinop chat Sohbet odası sizlerle, sinop chat, sinop sohbet, karadeniz sohbet,
aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş....8 Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 12:03 am tarafından KยSยгSยZ

» Sinop,Saraydüzü,Dikmen,Boyabat,Durağan,Gerze,Ayancık,Türkeli, Sinop forum sitesi, sinop video, sinop resimleri, sinop haberleri, sinop yemekleri, sinop tarihi, sinop polis karakolu, sinop jandarma, sinop türküleri,
aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş....8 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 7:50 pm tarafından KยSยгSยZ

» www.sinop.forumdizini.net Açılmıştır ! sinop türkeli
aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş....8 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 5:15 am tarafından KยSยгSยZ

» 100 lerce a$k sözleri , seç beyen al =D
aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş....8 Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 12:38 am tarafından KยSยгSยZ

» Aslmmmmmmm =p
aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş....8 Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 11:33 pm tarafından turkishstyle31

» Anlamlı Sözler 2009 MeKanCı
aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş....8 Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 1:07 am tarafından TanImsIz

» En Güzel Sms Sözleri - Yepyeni Hazir Mesajlar 2009
aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş....8 Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 1:04 am tarafından TanImsIz

» Doğum Günü Hazır / SMS Mesajları
aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş....8 Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 1:01 am tarafından TanImsIz

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde M € K A N C I adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Sinop Video,Sinop Resimler,Sinop Tarihi,Sinop Türküleri,Sinop Belediyesi,Sinop Haberler,Sinop adresi saklayın ve paylaşın
Sinop Forum
Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle - Üye olunuz

Üye olunuz

Ziyaretçi Defteri

Sinop Video

Sinop Sohbet Giriş !

Sinop Türküleri dinle !

Sinop Resimler

Sinop Tarihi

Sinop Türküleri

Sinop Belediyesi

Sinop Haberler

Sinop Gelenekleri

Sinop Spor

Türkeli Tarihi

Ayancık Tarihi

Helaldı Tarihi

Gerze Tarihi

Saraydüzü Tarihi

Boyabat Tarihi

Dikmen Tarihi

Durağan Tarihi

Erfelek Tarihi

Üye olunuz

ForumS
Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle -Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle -Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle -Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle -Gerze Sitesi Dikmen Sitesi Durağan Sitesi Helaldı Forum Sitesi Ayancık Forum Sitesi Türkeli Sitesi Link Değişimi Link Ekle -ayancıksinop Melankolia-forum-sitesi

Melankolia-forum-sitesi

Samet Özkan web sitesi
şiir
Samet Özkan
şair samet

aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş....8

YazarMesaj
KยSยгSยZ
Site Sahibi & Kurucusu
Site Sahibi & Kurucusu
KยSยгSยZ

aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş....8 Empty
MesajKonu: aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş....8   aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş....8 Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 1:38 pm

701 - aşk aşık halde dolaşırken herkesin gördüğü sizin göremediğiniz en güzel giysinizdir.
702 - aşk aşık oldugun kişinin gözlerine baktıgında hiç bir şeyi düşünmemektir...
703 - aşk aşık oldum dedigin kişiye kavuşamamaktır. her aşkın sonu hicrandır.
704 - aşk aşık olunan kimseninin ister istemez yaptığı bir büyüdür ve bu büyüde ana besin maddesi acı çekmektir
705 - aşk aşk aşk hep bu soryu sordum kendime aşk nedir şimdi cevabını buldum aşk bir kayanın ucunda rüzğara meydan okumaktır
706 - aşk aşk aşk yaşadığımız sürece hissedebilecegimiz en güzel duygudur........
707 - aşk aşk kimine göre bir aşk bıtmez hıc sewgısı kımıne gore bır iş bıtmezkı sewıncı kımıne gore dogru kımıne gore yanlıs kımıne gore.....
708 - aşk aşkı bilmemektir
709 - aşk aşkı yaşayanlar için dünyanın en anlam verici duygusudur ama karşılıksız yaşandığında dünyanın en büyük acısı derdidir
710 - aşk aşkının uğruna başka bir aşk koklamiyacağın zaman gerçek aşktir...
711 - aşk aşktır işte....
712 - aşk aşktır.aşk iyibirşeydir.tabi ki iyi bilene iyidir...
713 - aşk ateş gibidir.küçük ise az bir rüzgarda söner ; büyük ise daha dahada alevlenir.
714 - aşk ateşte yanmaktır buzda donmaktır kahrolmaktır ölmektir ama yinede akıllanmamaktır
715 - aşk ateşte yürüyüp yanmamaktır.yağmurda yürüyüp ıslanmamaktır
716 - aşk ateştir.sevilmiş olandan başka sevilen herşeyi yakar
717 - aşk ay gibi bir yüzü karanlık bir yüzü aydınlık olan bir duygudur......
718 - aşk ayakların tutmaz olsada onu sırtında taşıyabilmektir......
719 - aşk ayna gibidir insanın gerçek yüzünü gösterir.
720 - aşk ayrılıktırrrrrrrrrrrrr
721 - aşk ayrılınca acı verir.yaşayana mutluluk verir
722 - aşk azap çiçeğidir.
723 - aşk baglılıktır
724 - aşk bağımlılık yapan bir hastalıktır.
725 - aşk bağlanmaktır
726 - aşk bağlanmaktır bazen körü körünede olur yani karşılıksız görmeden.aşık olmak çok güzel bir duygu.
727 - aşk bağlılıktır.
728 - aşk bahar gibidir gelir ve geçer...
729 - aşk baileys gibi tatlı, tekila gibi çarpıcı, dimple gibi asil, konyak gibi sıcak, şampanya gibi özel, kokteyl gibi karmaşık ve malibu gibi egzotiktir...
730 - aşk baktıgın her yerde, her seyde "o"nu gormektir.
731 - aşk bam başka bir şeydir karşındaki senin sevdiginse çooook güzeldir
732 - aşk başkalarının ona veremediklerini verebilmek ve asla pişman olmamaktır...
733 - aşk başkasına aktarılamayan, ölçüsü ve biçemi belli olmayan bir duygu(yaşama biçimi)dur.
734 - aşk başkasında yok olmaktır
735 - aşk başladığın işi bitirmektir sevdalanmak ölmeektir sevdalanmak sonuna kadar acı çekmek ve sonunda zafere ulaşmaktır...
736 - aşk başlar ve biter o bir kar tozu,beyaz gizemli bir duman, oysa sevgi hep vardır bizimle dogar ve bızımle ölür...
737 - aşk başlarda iki kanadıda sağlam olan bir kuş gibi daha sonra ise tek kanadı kırılmış bir kuş gibi uçmaktır
738 - aşk başlarken çicek isimleriyle başlar bittiği zamanda hayvan isimleriyle biter.....
739 - aşk başlarken ve yaşarken güzeldir ama zamanla sen ya da sevdiğin bıkar ve sonra gözyaşı,hüzün...
740 - aşk bazen acı çekmek bazen de onun fırtınasına kapılıp uçmaktır.
741 - aşk bazen acı ve bazende neşedir.ama en kötüsü ızdıraptır,ama iyi yönüne bakarsak aşk anlatılmayacak bir duygudur.
742 - aşk bazen çok sevindirici bazen ise acısı çekilmeyecek kadar büyük bir duygu ne biliyimm kısaca çok kötü bir duygu
743 - aşk bazen en sevdiğim tatlı bazen de dayanamayacagım bir acı veren zorlansamda yutamadığım bir yiyecek benim için...
744 - aşk bazen gece bazen gündüz,bazen yaz bazen güz,bazen ahbap bazen sadece yeni bir yüzdür..
745 - aşk bazen hic bişey bazen de herşey demektır
746 - aşk bazen itici bazen çekici bazense sürükleyicidir..
747 - aşk bazen iyi bir arkadaş,bazen de seni yoketmeye çalışan bir düşmandır...
748 - aşk bazen mutluluk,sevinç bazende ölümün enagırı,deli dolu aglamaktır
749 - aşk bazen mutluluk,sevinç bazende ölümün enagırı,deli dolu aglamaktır
750 - aşk bazen sevilenlerin kurduğu bir tuzaktır, bazen de sevenlerin bozduğu bir tuzaktır. aşk sahtekarların da içinde olduğu yaşanamayan hayattır.
751 - aşk beklemektir gelmeyeceğini bile bile
752 - aşk belki hayat belkide ölüm,ne yok olmak nede yaşamak.aşk belki onsuz yapamamak ölümüne bi tutku belki belkide sadece heves
753 - aşk bemın için hiç bişey ifade etmemektır.
754 - aşk ben bir çeşit işkencedir insana her yapılan bir işkence
755 - aşk ben degil biz olmaktır.acılarıda hüzünleride mutluluguda sevgilide bulmaktır..aşk güzel şeydir yaaa...
756 - aşk bence, ölesiye sevmek ve delice bağlanmaktır.
757 - aşk bence; sevdigin kişiyi her görüşünde ilk günkü heyecan gibi kalbinin atmasıdır!!!
758 - aşk bencede kavuşamamaktır ..... (tek kelimeyle)... tıpkı benim gibi
759 - aşk bencegüzel birşeydir tabiki karşılıklı seversen
760 - aşk bencilliktir bence.insanını duygusal anlamda kendine işkence etmesinden başka bi şey değil.ama nedense bunu yapıorum
761 - aşk bende acı çekmektir
762 - aşk benım ıcın cok seydır cunku asksız olmaz
763 - aşk benim ayşeyi deliler gibi sevmem ve onun beni sadece bi arkadas olarak gormesidir
764 - aşk benim eşimi tanımamla öğrendiğim bir duygu
765 - aşk benim gibi huzursuz olmaktır.ama elbet bir gün gerçek aşkı ve huzuru bulursun bulamassan mezarın yolunu bulursun...
766 - aşk benim için anıl demektir aşk hüzün aşk mutluluk aşk heyecan aşk benim dünyam demektir...
767 - aşk benim için kader dir.
768 - aşk benim için uğrunda ölünebilecek kızların karşılıksız birduygu beslemesidir.
769 - aşk benim için vazgeçilmezdir
770 - aşk benim için yaşam tarzıdır...ve....umuttur....
771 - aşk benim tek aşkım 'barış'tır
772 - aşk benim yaşadıgım ikinci baharım kuşum sinandır
773 - aşk benimsemektir yüreğinde kalbinde her an onu yaşamaktır.
774 - aşk beşer sevgisi üzerinden hakiki mahbubu bulmaktır.sonra o beşere asıl aradığın sen değilsin ben sende onu buldum demektir.
775 - aşk beyazla siyah geceyle gündüz acıyla mutluluk
776 - aşk beyin ile düşünüp kalbinle sevmektir.çünkü biri dolarken diğeri boşalır
777 - aşk bıle bıle tutsaklktır
778 - aşk bır kışıye bağlanmaktır bence
779 - aşk bır nedır bılmem acaba nedır cevap yaşayan bılır...
780 - aşk bır sorudur ama cevabını ben bılle bulamadım
781 - aşk bi çiçek dir herkez bu bizler ise arı her arı bu çiçek den bal almak ister işte aşk o bal dır
782 - aşk bi hediye paketi gibidir. dışından bakınca ne olduğunu anlayamazsın hoş gelir ama için açtığında insana derdi kederi unutturur
783 - aşk bi kardelen çiçeği gibidir hiç beklenmedik bi anda ortaya çıkar, dünyayı güzelleştirir ama hiç beklenmedik bi anda da yok oluverir!!! işte aşk böle bişiydir...
784 - aşk bi suya benzer! tam böle tadını alcakken elinden akıp gider wede hiç yakalıamassın onun içinde kimse aşkın tam tanımını yapamamaz bende tabiyki =))
785 - aşk bi şans sınavıdır...ya gecersin yada kalırsın...
786 - aşk bi virüstür...ulaşamamaktır..uykusuzlukla yüzleşmek, gözyaşlarını yastığında saklayabilmektir...
787 - aşk bile bile "tutsaklıktır"
788 - aşk bile bile acı çekmektir
789 - aşk bile bile acı çekmektir
790 - aşk bile bile canın yana yana o dikenli yollara adım atmaktır.
791 - aşk bile bile intihar etmektir
792 - aşk bile bile kendini kor ateşlere atmaktır.
793 - aşk bile bile lades demektir
794 - aşk bile bile tutsaklıktır aşkı ve sevgiyi karıştıranlar olur.aşk paylaşmaktır,fedakarlıktır.benim için aşk budur.[sizce]????
795 - aşk bilen için sanat eseri tablo mezatta satılan zümrüt,yakut,inci olağanüstü bir eserdir bilmeyen için ise yemek içmek gezmektir.
796 - aşk bilerek intihar etmektir.seve seve karanlık kuyuya atlamaktır.aşk plansız gerçekleşen ve her evresınde plansız gelişen dunyanın en guzel duygusudur.
797 - aşk bilinmeyen soruların cevabıdır. yaşanırsa güzeldir yaşanmaz ise insanda büyük bir eksiklik yaratır. aşk karşılıklı paylaşmanın en tepe noktasıdır.
798 - aşk bilinmeyendir bunu için de bitmeyendir
799 - aşk binbir çeşittir bu yüzden her aşkın içeriği farklıdır ama genel olarak aşk sevmeyi sevilmeyi ve acı çekmeyi özlemektir
800 - aşk bir aptallıktır ben yaşadım ve hala yaşamaktayım. ağlamaktır özlem duymaktır vs vs
https://mekanci.yetkin-forum.com

aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş....8
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş....11
» aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş....1
» aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş.... 2
» aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş.... 3
» aşk nedir buyrun bakalım aşk neymiş.... 4